Home » Këshilla » Si të vozisni në borë

Hapi i parë: Përcillni vijat ku ka qarkulluar makina para jush!

Hapi i dytë: Pedalet i prekni sa më ngadalë dhe lehtë. Poashtu me timon manovroni më ngadalë dhe lehtë!

Hapi i tretë: Shikoni videon.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!

© 2012 AutoLajme.com ·