Një video aksidenti e publikuar nga policia hungareze po bën xhiron e internetit.Bëhet fjalë për videon e një aksident automobilistik që ka ndodhë me një Lamborghini Huracan.

Çuditërisht, shoferi dhe një person tjetër kanë arritur t’i shpëtojnë aksidentit.

Video është inçizuar me telefon mobil duke treguar shpejtësin në disa momente mbi 330 km/h në një autostradë ku shpejtësia e lejuar është 130 km/h.

Shihni më sipër videon . /albeu.com/

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!