Janë publikuar informacione të reja për për Audi TT Roadster. Në bisedë për “Car Advice”, dizajnuesi i enterierit të Audi-t, Arthur Deponte ka konfirmuar se TT Roadster do të prezantohet në tetor në Sallonin e automobilave në Paris.

Ai nuk ka dashur të zbulojë detaje por ka paralajmëruar se ky model do të ketë ngrohës për karrige sikur Airscarf i Mercedesit. Ai ka paralajmëruar se modeli do të ketë motorin pesë cilindrik dhe frocën prej 360 e 380 kuaj fuqi.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!