Një artist i pavarur RM Design ka shkuar shumë më përpara se kompania e Audis dhe ka vizatuar modelin e Audi R8 Spyder. Përderisa modeli Coupe është lansuar zyrtarisht, do të debutojë në panairin e makinave në Gjenevë javën tjetër.

Modeli R8 Spyder do të ketë motorë të njëjtë për vetëm që është Coupe. Përafërsisht do të lansohet në vitin 2017.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!