Dje BMW ka lansuar një video të shkurtër me drita të veturës që duket e gjitha në errësirë. Video zgjatë për rreth 14 sekonda, dhe me të vërtet nuk mund që të shihni asgjë, edhe nëse provoni shumë.

Në shkrepjen e parë, është një video mër modelin e ri M2, sidoqoftë pas disa hulumtimeve duket se kompania i ka japur modelit 1 i ka ndërruar pamjen.

Tashmë kompania ka lansuar disa foto dhe mudn të shohim sesi duket modeli 1 e BMW-ës dhe duke më e ashpër, dhe më jashtë përpara.

E gjithë vetura ka pamjen e një veture sportive dhe pasqyrat duken më të zbehta si modelit paraprak M135i.
Pamja përpara ka një ndryshim radikal, një pamje agresive dhe i përshtatet modeleve të reja të BMW.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!