I lodhur me vëmendjen që merr duke vozitur veturën e tij luksoze, një pasanik ka vendosur të tregojë se sa “të vështirë” e ka jetë.

Allen Wong ka vënë kamera në veturën e tij të prodhuar dy vite më parë, ndërsa ka vozitur mbi dhjetë orë nëpër rrugë të New Yorkut.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni reagimet e mira dhe të këqija të njerëzve, teksa shohin Lamborghinin që kushton rreth 340 mijë euro.

Nëse bëhet një paralele me eksperimentin e mësipërm social, nuk duhet të jesh femër seksi të tërheqësh vëmendjen. Mjafton të kesh Lamborgji.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!