Disa ide unike për të hequr borën që ka mbuluar veturën

Për të mos ftohur duart duke hequr borën që e ka mbuluar veturën, duhet të keni një sistem të zërimit! Në fakt, një sistem...

Adebayor me një super Rolls-Royce

Adebayor mund të mos jetë më atraktiv në fushën e lojës, por përsa i përket asaj që ndodh jashtë saj sumuesi i Tottenham vazhdon...

Mustang Shelby G.T.500CR i Lewis Hamilton

Kampioni i Formula 1 Lewis Hamilton ka postuar në llogarinë e tij në Instagram foto nga makina e tij më e re: një Mustang...

Ja si makina e fluturon një grua në ajër (Video)

Ky është momenti tronditës, kur një grua e cila kishte dal nga makina e saj në një rrugë të akullt, u godit nga një...

Krijon një Lamborghini prej druri

Adhuruesi i veturave të Lamborghini nga pamundësia për të blerë një super-veturë 260,000 dollarëshe, krijoi një të tillë nga druri. Pasi që doli në rrugë...

Aksident me shpejtësi 330 km/h, ja çfarë ndodh në ato momente

Një video aksidenti e publikuar nga policia hungareze po bën xhiron e internetit.Bëhet fjalë për videon e një aksident automobilistik që ka ndodhë me...

Alstair Moffatt “Theu rekordin” në parkimin paralel

Shoferi profesionit Alstair Moffatt, e ka kthyer parkimin paralel të veturës Fiat në “formë arti”. Në një organizimin ku morën pjesë shumë shikues, Moffatt ka...

Nuk i mjaftoi që e goditi, por doli dhe e qëlloi me grushte

Shoferi i furgonit të bardhë e goditi çiklistin dhe e rrëzoi për toke, ndërsa as që i shkoi mendja të kërkojë falje. Për më...

Makina e Beckham shitet me gjysmë çmimi në eBay

Audi i Beckham është vlerësuar për tu shitur me gjysmën e vlerës, për shkak se është edhe i dëmtuar. Pas askidentit të ndodhur vitin e...

Bukuria nuk të duhet gjë kur ke Lamborghini (Video)

I lodhur me vëmendjen që merr duke vozitur veturën e tij luksoze, një pasanik ka vendosur të tregojë se sa “të vështirë” e ka...