Shoferja që mezi del nga parkingu gjysmë i zbrazët

Në internet në formë virale po përhapet xhirimi i një BMW-je që për pesë minuta mezi del nga “kurthi” ku shoferja e futi veten. Duket...

BMW M4 apo Jaguar F-Typecili fiton garën?

BMW M4 apo Jaguar F-Type, cila prej këtyre makinave fiton garën e shpejtësisë?! Auto Express ka zhvilluar garën dhe eka përmbledhë në këtë video 1...

Garë makinash që lëvizin me rreze dielli

A e dini se cila është gara më e çuditshme që po zhvillohet së fundi! Ndoshta do të habiteni, por në shkretëtirën e Atacama-s...

Këta sigurisht se janë njerëzit më me fat në botë

Shikoni se si një grua dhe dy nxënës të shkollës së mesme për pak sa nuk e pësojnë keq nga një veturë që kishte...

Mercedesi testohet me plumbat e Kallashit

Kjo video tregon testimin e produktit në një nivel krejt të ri, duke u ulur një njeri pas timonit teksa është qëlluar me armë...

Vetura e harruar që Kennedy i dhuroi Titos para se të vritej

Vetura ‘Chrysler’ të cilën John F. Kennedy i dhuroi Titos gjatë një vizite në Beograd, vetëm disa muaj para se të vritej në Dallas,...

Kamioni tërheq zvarrë makinën në shpejtësi prej 80 km/h

Shikoni një moment të tmerrshëm, ku një makinë pengohet nga një kamion dhe tërhiqet zvarrë në një shpejtësi prej 80 km/h. Ky moment i tmerrshëm...

Makina e ndarë në gjysmë që ec me shpejtësi

Mund të ju ketë ndodhur të shihni një makinë të aksidentuar lehtë dhe që nuk është në gjendje të lëviz por kjo makinë që...

iPhone 6 Plus vs. BMW. Kush fiton?

Që prej lansimit të telefonave më të ri nga Apple, iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus kanë qarkulluar shumë fjalë që vënë në pikëpyetje...

Mercedesi CLS 350 i mbuluar me kristale Swarovski

Në Knightsbridge, në veri të Londrës, është vendi ku pasanikët nga Lindja e Mesme ose nga Rusia ekspozojnë makinat e tyre. Njëra prej tyre...