Fiat 500L Living modeli më i ri

Kompania e njohur “Fiat” i paraqiti fotografitë e para zyrtare të Fiat 500L Living, modelit të ri i cili premierën e tij zyrtare do...

Fiat 500 S

Prodhuesi nga Torino ka përgatitur edicionin e ri të modelit Fiat 500. vogëlushi i popullarizuar ka fituar shkronjën S, që padyshim se asocon me...

Fiat Panda përmirësohet nga “Novitec”

Mini vetura e popullarizuar e “Fiat-it” për qytet, ajo Panda, nuk ka “gjene” garuese, dhe me siguri që nuk do t’i ketë është pas...

Fiat Bravo Xtreme në Sao Paolo

Fiat në panairin e veturave në Sao Paolo ka prezantuar modelin interesant Bravo Xtreme. Kjo veturë është përgatitur me karroceri agresive e cila përfshinë...

Fiat Panda 4×4

Prodhuesi italian i publikoi fotografitë e para dhe të dhënat teknike të Panda 4x4 të re, pasardhësit të modelit legjendar të cilin e pëlqejnë...

Vjen Fiat 500 “Happy Birthday”

Fiat për të festuar përvjetorin e modelit të saj 500 dhe 500c, ka lansuar versionin "Happy Birthday", i cili do të prodhohet në numër...

Fiat 500, tani bëhet një Limuzinë

Më shumë se Cadillac, edhe një Fiat 500 mund të përdoret për tu bërë një Limuzinë e vërtetë, si në modelin original ashtu në...

Abarth Punto Scorpione

Abarth është marka sportive e Fiat-it, e cila ofron karakteristika garimi. Dhe tregu gjerman është i pasur edhe me një vrapues ekstrem, të rrugës,...

Fiat 500X, retro SUV-i në përgatitje

Segmenti gjithnjë e më i popullarizuar i SUV-ëve të vegjël në periudhën e ardhme do të fitojë disa pjesëtarë shumë atraktiv, ku lojtarit kryesor...

Fiat Linea vjen i rifreskuar

Sedan-i Fiat-it në bazë të modelit, Grande Punto, Linea, është shpikur si model i i cili pritet të kënaq kërkesat e blerësve nga shtetet...