Fitimi i “Hyundait” 1.3 miliardë dollarë

Fitimi i “Hundait”- kërceu për 48 për qind në kuartalin e katërt në vlerë rekorde, falë eksportit, kumtoi sot prodhuesi më i madh...

Hyundai ix20, i gatshëm të pushtojë tregun evropian

Modeli i ri Hyundai ix20, i ka të gjitha karakteristikat një skulpture ‘fluide’ të filozofisë së dizajnit, nga kapaku i motorit, e deri te...

Hyundai – marka me rritjen më të shpejtë të vlerës

Hyundai Motor Company, është marka me rritjen më të shpejtë të vlerës në auto-industri, pasi gjatë vitit 2010, ata kanë pasur rritje të vlerës...

Hyundai me Crossover ix20

Në panairin e veturave në Paris, Hyundai do ta prezantojë konkurrentin e tij në segmentin e ri të ashtuquajtur Crossover kompakt të qytetit-ix20. Automobili...

Hyundai Elantra i ri 2010

Hyundai Elantra i ri është prezantuar në Busan Auto Show dhe ka tërhequr vëmendjen me dizajnin dhe karakteristikat e tij. Pamja sportive, e cila është...

Li Nian prezanton konceptin Everus

I zhvilluar bashkërisht nga Honda dhe Guangqi Honda Automobile (më parë i njohur si Guangzhou Honda Automobile), Everus veçohet me linja atraktive dhe me...

Honda Civic Type R MUGEN 200

Honda ka bërë të ditur se po ofron një edicion të limituar të Civic Typer R Mugen 200 për tregun e Britanisë së Madhe....

Honda CR-Z premierë në Tokio

Një ndër makinat që pritet me padurim në panairin e automjeteve në Tokio është Hondas CR-Z.Makina duhej të paraqitej në versionin...

Në shtator do të paraqitet Honda CR-V sportiv

Në faqet zyrtare të Hondas janë publikuar fotografitë e para të automjetit Honda sportiv CR-V. Sipas informatave në dispozicion, ky automjet do të paraqitet më...

Publikohet fotoja e parë e trashëguesit të Hyundai Tucson

Derisa prodhuesit tjerë nuk rreshtin së zbuluari adutët e tyre për panairin e Frankfurtit, në Hyundai vendosur që për çështjen e...