Vettel: Ka ardhur koha për të fituar

Sebastian Vettel duket se është “dashuruar” me shikim të parë me Ferrarin. Piloti gjerman, i cili ka kaluar në përfundim të sezonit të kaluar...

F1: Vettel rikthen veten dhe Ferrarin te fitorja

Për herë të parë pas dy vitesh, një makinë Ferrari ka mundur të triumfojë në një Çmim të Madh të Formulës 1, këtë herë...

F1: Hamilton, i pari në provat e lira, ndjek Raikkonen dhe Rosberg

Një xhiro e mirë i mjaftoi britanikut Lewis Hamilton për të treguar se kush është dominuesi i Formulës 1 në ditët e sotme. Piloti i...