Citroen ka prezantuar versionin special të modelit DS3 Cabrio, gjatë javës së modës në Milano.

Është quajtur DS3 Cabrio “L’Uomo Voque” ndërsa është krijuar në bashkëpunim me revistën italiane ‘L’Uomo Vogue’ dhe ekipit të stilit të Citroenit.

DS3 Cabrio “L’Uomo Voque” tërheq vëmendjen me eksterier gri Stardust, logon DS e gdhendur në retrovizorë dhe interier lëkure, ndërsa do të shitet në ankand, dhe paratë shkojnë për qëllime bamirësie.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!