I prezantuar një muaj më parë me disa ndryshime dhe një deklaratë të shkurtër, para nesh është tani zyrtarisht Novitec Rosso N-Largo Widebody kit, për Berlinetta F12 Ferrari.

Me pak fjalë, Novitec Rosso N-Largo mori një paketë të plotë të aerodinamikës së trupit prej fibrave të karbonit (parakolpi para, kapaku i motorit, shtesat e parafangos,difuzori prapa, spoileri i pasëm, etj), një seri e re të rrotave 21 dhe 22 inç, një sistem i ri i shkarkimit të gazrave, frenat më të forta, ri-dizajnim të enterierit, si dhe pajisje përforcuese për motorin 6.3 litërsh V12.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!