Ford Focus i ri, rrit cilësinë si vetura më e shitur në botë me një model më të spikatur.Dizajn më emocional në pamjen e jashtme i hartuar në mënyrën më të mire të mundshme, interier i ri me suite të teknologjive të reja të jetës duke rritur dhe përmirësimet kryesore të shpenzimeve të karburantit.

Ford Focus i ri mund te porositet nga Mauji Tetori i këtij viti dhe gjithashtu bën debutimin evropian me teknologjinë e re SYNC 2 me kontroll zërimi, Touch Screen, Ford lidhje si dhe motorët e rinj 1.5 me naftë TDCi dhe benzinë EcoBoost.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!