Mugen këtyre ditëve e ka prezantuar pakon e saj për modelin e lansuar kohë më parë Honda Jazz.

Dhe së shpejti në treg do të paraqitet ky model i pajisur me pakon e rrezikshme Body kit, i cili përfshinë spoiler kulmi, difuzor, mbrojtës të ri dhe disa komplete të fellneve nga alumini.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!