Kjo është MX-5 e cila do të jetë në rrugë vitin e ardhshëm. Mazda ka prezantuar gjeneratën e katërt të automomjetit sportiv Miata. Ky automjet do të jetë më e gjerë dhe më e ulët se modeli paraprak.

Pjesa e pasme përmban një kënd dramatik, dhe me dritat e ridizajnuara.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!