Modeli i veturës është i bazuar në paketën Sport, që përfshinë një platformë mirë të dizajnuar, me ngjyrë blu metalike dhe një seri të re të pasqyreve anësore.

Macan S gjithashtu merr një grup të 21-inç lidhjeve të Sport Classic, ka një shkëlqim të lartë të jashtëm të kombinuar me ngjyrë të zezë.

Plotësimi i pamjes së re përfshinë dritare të errëta, drita ksenon ulëset e brendshme janë të gjitha të veshura me lëkurë të zezë , të cilat janë në përputhje me ngjyrat e trupit të jashtëm.

Detaje mbi fuqinë e motorit dhe aftësitë tjera të veturës, ende nuk janë bërë të ditur, por Porsche njofton se këto detaje do të bëhen të ditura në shfaqjen e veturave që do të mbahet në New York.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!