Proteste jashte Sallonit te makinave BMW ne Frankfurt. Per 4 vite, ajo makine i ka dhene vetem probleme.

Keshtu, ne daten 14 shtator, Pourmohseni Hadi, biznesmeni me origjine iraniane, ka vendosur te marre hak. Keshtu ka filluar show-in me te madh ne bote, ne Sallonin e makinave ne Frankfurt, duke e shkatrruar me sepate makinen e vet BMW-M6.

“BMW Italia dhe zyra qendrore e Frankfurtit, hoqen dore nga pergjegjesite per keto probleme – ka shpjeguar burri – keshtu une u dhashe edhe pergjigjen time.”

Mesa duket ka sherbyer si ngjarje, pasi nje zedhenes i zyres bavareze ka beret e ditur se BMW do te merre pergjegjesi per kete rast.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!