Rolls Royce ka zbuluar modelin special Phantom Drophead Coupe. Siç thotë kjo firmë britanike, ky model është dizajnuar për t’u kapur esenca e vikendit të përkryer dhe ikja nga përditshmëria, duke u ofruar pasagjerëve një luks dhe relaksim të paparë.

Përkrah një interieri të jashtëzakonshëm, ku nuk mungojnë as hapësirat për stoli dhe shampanjë, ai ofron edhe sistem të jashtëzakonshëm audio. Gjithashtu, ky model ka ngjyrë speciale – Mazarine Blue, i cili ka bashkuar 44.000 nuanca. Enterieri është me ngjyrë Seashell me kontraste teget.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!