Suzuki KizashiSuzuki ka bërë të ditur se do të prezantojë katër modele të ndryshme Suzuki Kizashi.

Një prej versioneve është punuar nga Road Race Motorsport.

Edicioni Platinium i Kizashi ka një tavan të zi, grafika të veçanta, amortizatorë të rinj dhe pjesë tjera.

Gjithashtu, në prezantim do të gjenden edhe modeli nga Westside Auto Group, ai Kizashi Soleil. Ai veçohet me një ngjyrosje speciale prej dy shtresave, grill të ri dhe fascia të re.

Kompanitë tjera të përfshira janë: Delta Tech Engineering, Import Tuner dhe ICON Vehicle Dynamics.

Ndaje artikullin me të tjerët:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • TwitThis
  • Print this article!